Ranking Szkół Średnich WaszaEdukacja.pl 2018

Jest już dostępny ranking szkół średnich portalu WaszaEdukacja.pl. Ranking został opublikowany drugi raz przez portal WaszaEdukacja.pl i jak w zeszłym roku został podzielony na 18 miast wojewódzkich oraz na dwa typy placówek: licea i technika. Wszystkich jak zawsze najbardziej interesuje ranking liceów w Warszawie i nie ma się co temu dziwić w końcu w rankingu z Warszawy wzięło udział 79 liceów a najlepsze z nich to XIV Liceum im. Stanisława Staszica, na drugim miejscu sklasyfikowało się II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego, na trzeciej lokacie znalazło się VIII Liceum im. Władysława IV.

Pełen ranking oczywiście jest dostępny na portalu WaszaEdukacja.pl i nie tylko. Znajdziecie tutaj również wyszukiwarkę profili szkół średnich oraz kierunków studiów, jest to bardzo przydatne narzędzie podczas wybierania szkoły średniej bądź uczelni. Przed rekrutacją najlepiej jest tuta zajrzeć i zapoznać się z aktualną ofertą placówek nim wybierze się kolejną szkołę.