Collegium Da Vinci w Poznaniu

e-mail: info@cdv.pl

Tel.: (61) 271-10-00

Adres: ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

Wielu młodych ludzi kończąc szkołę średnią staje przed dylematem, czy pójść na studia? Ostatnimi czasy wiele mówi się o tym, że ważne są kursy, szkolenia i praktyka. Tymczasem na studiach takie umiejętności również można zdobywać, poszerzać swoją wiedzę, zdobyć bardzo specjalistyczne i potrzebne na rynku pracy wykształcenie. Collegium Da Vinci w Poznaniu jest jedną z najstarszych niepublicznych uczelni wyższych w Wielkopolsce. Oferuje ona młodym ludziom kierunki dopasowane do ich potrzeb i przede wszystkim do potrzeb rynku. Cały czas poszczególne kierunki się przeobrażają, tak jak przeobraża się rynek i wymagania pracodawców. Dlatego też uczelnia cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które pragną kształcić się w dość nietypowych, a potrzebnych na rynku dziedzinach.

Jakie kierunki studiów oferuje Collegium Da Vinci? Między innymi Urban Management, Informatyczne techniki zarządzania czy też Mediaworking. Są to przykładowe kierunki na studiach I stopnia. Prócz tego studenci mogą kształcić się również na studiach drugiego stopnia i na studiach podyplomowych. Kierunki dzielą się na specjalizacje, które jeszcze bardziej wnikają i ukierunkowują studentów na konkretne zagadnienia. Dzięki temu mogą się oni bardziej skupić na jakiejś kwestii i stać się specjalistami w danej dziedzinie.

Dziś kierunki studiów Poznań, a konkretniej rzecz ujmując uczelnie, które znajdują się na terenie tego miasta, oferuje bardzo atrakcyjną ofertę edukacyjną. Collegium Da Vinci wyróżnia się jednak przede wszystkim pod tym względem, że jest to uczelnia nastawiona na innowacyjność. Nie sposób tam spotkać kierunków, które są na innych uczelniach. Władze tej placówki bardzo dbają o to, by cały czas iść z duchem czasu. Dzięki temu studenci otrzymują każdego roku jeszcze bardziej wzbogaconą ofertę kierunków studiów. Jest to oczywiście uczelnia otwarta na studentów nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Dlatego też prowadzone są również kierunku w języku angielskim, dla obcokrajowców i osób, które dobrze znają język lub mają chęć się w nim sukcesywnie szkolić.

Wydziały Collegium Da Vinci w Poznaniu